حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۴ آبان , ۱۴۰۰ 20 ربيع أول 1443 Tuesday, 26 October , 2021 ساعت ×
به همت پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام

کتاب راهکارهای تقویت ولایت‌پذیری مجاهدان منتشر شد.

شناسه : 2602 ۱۹ آبان ۱۳۹۹ - ۸:۱۷ 558 بازدید ارسال توسط : نویسنده : سید نادر مددی منبع : روابط عمومی پژوهشگاه

به گزارش روابط‌عمومی پژوهشگاه: به همت پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام، کتاب راهکارهای تقویت ولایت‌پذیری مجاهدان به قلم اسدالله کرد فیروزجائی منتشر شد. بر همۀ مسلمانان به‌ویژه مجاهدان در راه خدا، لازم است برای زمینه‌سازی ظهور منجی عالم بشریت و فراهم‌سازی شرایط بروز مدینۀ فاضلۀ مهدوی و فراگیری عدالت در گسترۀ جهان، درزمینۀ تحقق […]

کتاب راهکارهای تقویت ولایت‌پذیری مجاهدان منتشر شد.
پ
پ

به گزارش روابط‌عمومی پژوهشگاه: به همت پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام، کتاب راهکارهای تقویت ولایت‌پذیری مجاهدان به قلم اسدالله کرد فیروزجائی منتشر شد.
بر همۀ مسلمانان به‌ویژه مجاهدان در راه خدا، لازم است برای زمینه‌سازی ظهور منجی عالم بشریت و فراهم‌سازی شرایط بروز مدینۀ فاضلۀ مهدوی و فراگیری عدالت در گسترۀ جهان، درزمینۀ تحقق یا تقویت ولایت‌پذیری تلاش چشم‌گیر و جدی داشته باشند؛ زیرا با تقویت این اصل، همۀ مسلمانان می‌توانند در سایۀ ولایت و سرپرستی فقیه جامع‌الشرایط، مانند دانه‌های تسبیح در مدار نخ واحد، به خط شوند و همچون بنیان مرصوص در برابر کفر و نفاق ایستادگی کنند. ولایت‌گریزی و اطاعت نکردن از ولایت و بی‌توجهی به فرامین آن، مسلمانان، به‌ویژه مجاهدان را گرفتار تفرقه و چنددستگی می‌کند، که نتیجه‌اش جز شکست و وادادگی نخواهد بود. از همین‌رو، این کتاب به راهکارهای تقویت ولایت‌پذیری در میان مجاهدان فی‌سبیل‌الله پرداخته است.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.