حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

شنبه, ۶ خرداد , ۱۴۰۲ 8 ذو القعدة 1444 Saturday, 27 May , 2023 ساعت ×

کتاب شیوه‌های مواجهۀ معصومین علیهم‌السلام با مفاسد اخلاقی منتشر شد

شناسه : 2983 ۰۱ آذر ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۹ 958 بازدید ارسال توسط :

یکی از اقدامات مهم معصومین علیهم‌السلام در راستای نیل به سبک زندگی مؤمنانه و ایجاد حیات منطبق با معیارهای اسلامی و الهی، اهتمام جدی در پیشگیری از بروز ناهنجاری‌ها و مقابله مستمر با مشکلات و مفاسد اخلاقی است. امروزه تأسی از سیره معصومین علیهم‌السلام و کاربست شیوه‌های ایشان در مواجهه با مفاسد و ناهنجاری‌ها می‌تواند […]

کتاب شیوه‌های مواجهۀ معصومین علیهم‌السلام با مفاسد اخلاقی منتشر شد
پ
پ

یکی از اقدامات مهم معصومین علیهم‌السلام در راستای نیل به سبک زندگی مؤمنانه و ایجاد حیات منطبق با معیارهای اسلامی و الهی، اهتمام جدی در پیشگیری از بروز ناهنجاری‌ها و مقابله مستمر با مشکلات و مفاسد اخلاقی است.

امروزه تأسی از سیره معصومین علیهم‌السلام و کاربست شیوه‌های ایشان در مواجهه با مفاسد و ناهنجاری‌ها می‌تواند ذخیره‌ای گران‌بها و چراغی روشنگر برای حل مسائل و مشکلات تربیتی جامعۀ اسلامی ما باشد و به‌عنوان سریع‌ترین، و کم‌خطاترین نسخۀ راهبردی برای پیشگیری و برخورد با مفاسد به کار آید و امنیت و سلامت اخلاقی را در حوزۀ روابط فردی و اجتماعی حاکم سازد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.