حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

یکشنبه, ۷ خرداد , ۱۴۰۲ 9 ذو القعدة 1444 Sunday, 28 May , 2023 ساعت ×

کتاب فرهنگ ازنظر تا عمل (فرهنگ، دیدگاه‌ها، سیاست‌گذاری، برنامه‌ریزی، مهندسی و پیوست فرهنگی) منتشر شد

شناسه : 2989 ۰۱ آذر ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۵ 891 بازدید ارسال توسط :

این کتاب مبتنی بر نگرش اسلام به فرهنگ-که در فرمایشات امام خامنه‌ای دام‌ظله متجلی است-تدوین شده است و با پرهیز از رویکرد افراطی یا تفریطی، فرهنگ را مقوله‌ای قابل برنامه‌ریزی و مدیریت می‌داند که ضمن پرداختن به اصول، باید از دخالت در امور فرعی و شخصی پرهیز کرد. بر اساس این نگرش، بخش‌های «فرهنگ»، «سیاست‌گذاری […]

کتاب فرهنگ ازنظر تا عمل (فرهنگ، دیدگاه‌ها، سیاست‌گذاری، برنامه‌ریزی، مهندسی و پیوست فرهنگی) منتشر شد
پ
پ

این کتاب مبتنی بر نگرش اسلام به فرهنگ-که در فرمایشات امام خامنه‌ای دام‌ظله متجلی است-تدوین شده است و با پرهیز از رویکرد افراطی یا تفریطی، فرهنگ را مقوله‌ای قابل برنامه‌ریزی و مدیریت می‌داند که ضمن پرداختن به اصول، باید از دخالت در امور فرعی و شخصی پرهیز کرد.

بر اساس این نگرش، بخش‌های «فرهنگ»، «سیاست‌گذاری فرهنگی»، «برنامه‌ریزی فرهنگی» و «پیوست فرهنگی» در این مجموعه مورد بحث قرار گرفته است تا نشان دهیم فرهنگ قابل برنامه‌ریزی است و درعین‌حال نباید برای وصل به هدف، به‌اجبار و قوه قهریه متوسل شد. در این مجموعه تلاش شده است که با بیانی ساده و روان، ضمن پرداختن به دیدگاه‌های نظری، از مباحث عملی و کاربردی غفلت نشود به‌طوری‌که می‌توان این کتاب را به‌عنوان یک کتاب جامع برای دوره‌های آموزشی و کارگاه‌های عملی، به دانشجویان رشتۀ فرهنگی و فرهنگ یاران معرفی کرد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.