حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۴ آبان , ۱۴۰۰ 20 ربيع أول 1443 Tuesday, 26 October , 2021 ساعت ×
به همت پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام

کتاب مبانی نظم و انضباط در نیروهای مسلح منتشر شد.

شناسه : 2599 ۱۹ آبان ۱۳۹۹ - ۸:۱۰ 568 بازدید ارسال توسط : نویسنده : سید نادر مددی منبع : روابط عمومی پژوهشگاه

به گزارش روابط‌عمومی پژوهشگاه: به همت پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام، کتاب مبانی نظم و انضباط در نیروهای مسلح به قلم سید قوام‌الدین حسینی سیاهکلرودی منتشر شد. نظم و انضباط، روح نظامی‌گری و شرط کارآمدی آن است. این پژوهش، مبانی نظم و انضباط را در دو نظام لیبرالیسم و سوسیالیسم تبیین و در مقایسه […]

کتاب مبانی نظم و انضباط در نیروهای مسلح منتشر شد.
پ
پ

به گزارش روابط‌عمومی پژوهشگاه: به همت پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام، کتاب مبانی نظم و انضباط در نیروهای مسلح به قلم سید قوام‌الدین حسینی سیاهکلرودی منتشر شد.
نظم و انضباط، روح نظامی‌گری و شرط کارآمدی آن است. این پژوهش، مبانی نظم و انضباط را در دو نظام لیبرالیسم و سوسیالیسم تبیین و در مقایسه با مبانی اسلامی، چهارچوب نظری تحقیق را استخراج و اصول حاکم بر نظم و انضباط در نیروهای مسلح را تبیین و مستند کرده است. این پژوهش با عنایت به محورهای اصلی آیین‌نامۀ انضباطی، هشت مؤلفه برای نظم و انضباط تعیین و اصول و شاخص‌های هر مؤلفه را در زیر آن آورده است.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.