حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۴ آبان , ۱۴۰۰ 20 ربيع أول 1443 Tuesday, 26 October , 2021 ساعت ×
به همت پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام

کتاب پاسخ به شبهات دینی جوانان منتشر شد.

شناسه : 2596 ۱۹ آبان ۱۳۹۹ - ۷:۴۴ 549 بازدید ارسال توسط : نویسنده : سید نادر مددی منبع : روابط عمومی پژوهشگاه

به گزارش روابط‌عمومی پژوهشگاه: به همت پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام، کتاب پاسخ به شبهات دینی جوانان به قلم محسن مروتی منتشر شد. وقتی با شبهه‌ای دربارۀ عقاید دینی روبرو می‌شویم، یکی از این دو حالت پدید می‌آید، یا باورمان به آن عقاید بیشتر و محکم‌تر و یا کمتر و سست‌تر می‌شود. مواجهه با […]

کتاب پاسخ به شبهات دینی جوانان منتشر شد.
پ
پ

به گزارش روابط‌عمومی پژوهشگاه: به همت پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام، کتاب پاسخ به شبهات دینی جوانان به قلم محسن مروتی منتشر شد.
وقتی با شبهه‌ای دربارۀ عقاید دینی روبرو می‌شویم، یکی از این دو حالت پدید می‌آید، یا باورمان به آن عقاید بیشتر و محکم‌تر و یا کمتر و سست‌تر می‌شود. مواجهه با شبهه دقیقاً مانند رویارویی با بیماری است. هنگام بروز بیماری، اعضای بدن نمی‌توانند وظایف خود را به‌خوبی انجام دهند؛ هنگام برخورد با شبهه نیز ممکن است دربارۀ وظایف دینی خود سست شویم. هنگام بیماری، عاقلانه‌ترین کار مراجعه به متخصص است؛ هنگام برخورد با شبهه نیز بهترین کار مراجعه به کارشناسان دینی یا مطالعۀ کتاب‌های است که در این زمینه نوشته شده است.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.