حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

چهارشنبه, ۳۰ مهر , ۱۳۹۹ 5 ربيع أول 1442 Wednesday, 21 October , 2020 ساعت ×
دکتر احمد حسین شریفی، دانشیار گروه فلسفۀ مؤسسة آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره):

یکی از خلاءهای بزرگ پژوهش‌های حوزۀ علوم اسلامی، پژوهش‌های کاربردی و ناظر به حل مسائل است که پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام آن را پر کرده است.

شناسه : 2542 ۱۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۶ 29 بازدید ارسال توسط : نویسنده : سید نادر مددی منبع : روابط عمومی پژوهشگاه

دکتر احمد حسین شریفی در حاشیۀ کارگاه فرایند اکتشاف نظریۀ اسلامی در علوم انسانی بیان داشت: واگذاری نیازهای پژوهشی و متون نیروهای مسلح به پژوهشگاه فرصت بسیار خوبی است که باید قدر دانسته شود و انتظاراتشان برآورده شود. وی افزود: یکی از خلاءهای بزرگ پژوهش‌های حوزۀ علوم اسلامی، پژوهش‌های کاربردی و ناظر به حل مسائل […]

یکی از خلاءهای بزرگ پژوهش‌های حوزۀ علوم اسلامی، پژوهش‌های کاربردی و ناظر به حل مسائل است که پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام آن را پر کرده است.
پ
پ

دکتر احمد حسین شریفی در حاشیۀ کارگاه فرایند اکتشاف نظریۀ اسلامی در علوم انسانی بیان داشت: واگذاری نیازهای پژوهشی و متون نیروهای مسلح به پژوهشگاه فرصت بسیار خوبی است که باید قدر دانسته شود و انتظاراتشان برآورده شود.
وی افزود: یکی از خلاءهای بزرگ پژوهش‌های حوزۀ علوم اسلامی، پژوهش‌های کاربردی و ناظر به حل مسائل است که پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق علیه‌السلام آن را پر کرده است.
دکتر شریفی در بازدید از نمایشگاه دائم آثار و محصولات پژوهشگاه یادآور شد: نمایشگاه دائمی آثار و محصولات پژوهشگاه ابتکار خوبی است که برکات بسیاری دارد و پیشنهاد می‌شود مسئولان این نمایشگاه یک گروه و کانال در فضای مجازی برای استفادۀ عموم ایجاد کنند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.